Lucky Miner V3 - LCD Display - Stille Crypto Bitcoin Mining
40sinds 30 jun. '25, 13:48
€ 38,79
Verzenden
Verzenden voor € 3,99
Kenmerken
Productnummer (EAN)6095831925923
ConditieNieuw
Beschrijving
De Lucky Miner V3 is een compacte en efficiënte USB Bitcoin miner, ideaal voor hobbyisten en crypto-enthousiastelingen die willen bijdragen aan het Bitcoin-netwerk. Met zijn gebruiksvriendelijke ontwerp is dit apparaat perfect om op een laagdrempelige manier te experimenteren met cryptomining. De kleine en lichte USB-stick kan eenvoudig worden uitgebreid en gebruikt worden in een USB-hub voor verhoogde prestaties.
Belangrijke Kenmerken:
Installatiehandleiding:
Waarom Kiezen Voor de Lucky Miner V3?
Specificaties
Model: Lucky Miner V3 Kleur: Transparant Stroomverbruik: 1W Pakket bevat: 1x Lucky Miner V3 De Lucky Miner V3 is een compacte en efficiënte USB Bitcoin miner, ideaal voor hobbyisten en crypto-enthousiastelingen die willen bijdragen aan het Bitcoin-netwerk.
Belangrijke Kenmerken:
- Hashrate: 74KH/s, geschikt voor solo-miners of degenen die willen leren over cryptomining.
- Energieverbruik: Slechts 1 watt, waardoor het apparaat energiezuinig is.
- Display: Voorzien van een helder LCD-display dat real-time informatie toont zoals hashrate en uptime.
- Uitbreidbaar: Kan eenvoudig worden uitgebreid met meerdere USB-miners via een USB-hub.
Installatiehandleiding:
- Aansluiten en starten:
- Sluit de Lucky Miner V3 aan op een USB-poort om het apparaat van stroom te voorzien.
- Zodra de stroom is aangesloten, zal het LCD-scherm automatisch opstarten en de boodschap "Initializing..." weergeven.
- Binnen 3-5 seconden zal het apparaat automatisch starten en wordt de tekst "Use WiFi for setup..." weergegeven.
- Verbinding maken met WiFi:
- Zoek op je mobiele apparaat of computer naar het WiFi-netwerk "NerdMinerAP".
- Verbind met dit netwerk en voer het wachtwoord in: MineYourCoins.
- Het apparaat springt automatisch naar de WiFiManager interface. Klik hier op "Configure WiFi".
- Configureren van WiFi en mining-pool:
- Kies je WiFi-netwerk uit de lijst en voer het wachtwoord in.
- Vul de gegevens van de gewenste Solo mining pool in, inclusief het poortnummer (bijv. 3333) en je Bitcoin-adres.
- Bevestig de instellingen door op "Save" te klikken. Het systeem zal automatisch herstarten en je kunt je miner monitoren via het LCD-scherm.
- Overzicht van de Interface:
- Na succesvolle configuratie toont het LCD-scherm de operationele status, inclusief hashrate en uptime.
- Je kunt eenvoudig de voortgang van je miner volgen via dit scherm.
- Resetfunctie:
- De Lucky Miner V3 heeft een resetknop op de achterkant van het apparaat. Houd deze knop 6 seconden ingedrukt om het apparaat te resetten en begin opnieuw met de WiFi-configuratie.
Waarom Kiezen Voor de Lucky Miner V3?
- Gebruiksvriendelijk: Dankzij de duidelijke stappen voor installatie en de handige LCD-display is dit apparaat ideaal voor zowel beginners als ervaren miners.
- Energiezuinig: Met slechts 1 watt verbruik is het een van de meest efficiënte opties voor kleine thuisminers.
- Uitbreidbaar: Voeg gemakkelijk meer miners toe via USB-hubs voor een grotere capaciteit en betere mining-ervaring.
Specificaties
Model: Lucky Miner V3 Kleur: Transparant Stroomverbruik: 1W Pakket bevat: 1x Lucky Miner V3 De Lucky Miner V3 is een compacte en efficiënte USB Bitcoin miner, ideaal voor hobbyisten en crypto-enthousiastelingen die willen bijdragen aan het Bitcoin-netwerk.
StuffEnough.be
Bij ons kan u terecht voor al uw telefoon accessoires, onderdelen en een breed assortiment populaire gadgets aan voordelige prijzen.
Al onze producten worden strikt gecontroleerd op kwaliteit en zijn steeds geselecteerd van de beste leveranciers op de markt.
Bij Stuff Enough geloven we in een betere klantenservice, waarbij je op werkdagen binnen 48 uur geholpen wordt met elke vraag.
Stuff Enough
Hoornzeelstraat 55/1
3080 Tervuren België
(+32)476 57 85 56 - info@stuffenough.be
Website
www.stuffenough.beAdvertentienummer: a1515413277
Populaire zoektermen
crypto telefoonsamsung s10 plus lcdgarmin onderdelensamsung s10 lcdmobiele loodsnokia mobiele telefoonsvivo telefoonsgrundig onderdelenbitcoin minerssamsung tv lcd schermsamsung s9 lcd displayraps onderdelenalcatel mobiele telefoonsony onderdelenw222 amg in Banden en Velgenstacaravan tropez in Vakantiehuizen | Frankrijkradio bmw x5 e53 in Autoradio'sfatbike 26 inch in Elektrische fietsenwim ypma in Stoelenclayfibre bloembak in Bloembakken en Plantenbakkenyamaha xt oldtimer in Onderdelen | Oldtimerskoffiemeubel in Tuinsets en Loungesetsstoffeerder trap in Vloerleggers en Parketteurspak 56 in Kostuums en Colberts