Stolarz budowlany

Zie omschrijving
20sinds 23 apr. '24, 08:42
of

Kenmerken

WerkniveauHBO
WerkervaringVanaf 3 jaar
DienstverbandFreelance of Uitzendbasis
Uren per week33 - 40 uur
ArtikelnummerRef: 2022-00144

Beschrijving

Functieomschrijving

Chcesz pracować jako stolarz budowlany? Z FLEOX możesz zacząć nową pracę w jednej z największych firm budowlanych w Holandii. Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Montaż konstrukcji dachowych i podłogowych;
  • Czytanie i wykonywanie rysunków konstrukcyjnych;
  • Prace wykończeniowe;
  • Instalowanie futryn i różnych konstrukcji;
  • Obliczanie prawidłowych wymiarów.

Functie-eisen

Jako stolarz budowlany jesteś odpowiedzialny za swoje zadania, dzięki którym wszystko zostanie wykonane prawidłowo. Widzisz siebie w poniższych punktach? W takim razie aplikuj od razu!

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • Dobre oko i ręka do detali;
  • Ważny certyfikat VCA. Twój certyfikat stracił ważność? Możesz uzyskać nowy dyplom za darmo przez FLEOX.

Arbeidsvoorwaarden

Otrzymujesz ofertę pracy z szeroką gamą projektów. Ponadto oferujemy:

  • Wypłata pomiędzy €2.810 a €3.520 brutto na miesiąc (w zależności od Twojego doświadczenia);
  • Możliwość vast kontraktu z szansą rozwoju;
  • Opcja busa służbowego (w tym narzędzia służbowe);
  • Standardy takie jak wakacyjne, rezerwowe i dobra emerytura;
  • Dni wakacyjne, dni ATV i zwrot za dojazdy według CAO Bouw.
Advertentienummer: m2107282593