Beschrijving

Louis Roederer Brut uit Champagne, zes flessen van 0,75 liter in het originele koffret, blend Chardonnay 41%, Pinot Noir 35%, Pinot Meunier 24%, een verfijnde toevoeging voor champagne liefhebbers.



Blend

Chardonnay (41%)
Pinot noir (35%)
Pinot meunier (24%)
Houd er rekening mee dat dit een professionele verkoper is, met ‘Pro’ naast de gebruikersnaam. De fles die u ontvangt, kan een ander nummer hebben dan degene die wordt weergegeven. De staat zal identiek zijn.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 15 okt '25
    Advertentienummer: a1519083664