Maril 6 NXT + 57pk 2021

€ 58.950,00
1696sinds 9 mei. '25, 16:52
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Lengte6 meter of meer
BrandstofDiesel
MateriaalPolyester

Beschrijving

Algemeen
Bouwjaar: 2021
Conditie: Gebruikt
Type boot: Sloep
Romp materiaal: Polyester


Maten
Lengte: 640 cm.
Breedte: 260 cm.


Motor
Brandstof: Diesel
Merk: Yanmar


Wat een plaatje om te zien! RubyRed en klaar voor een nieuw seizoen!
De Maril 6NXT beschikt over een deur in de spiegel, deze biedt u een functionele doorgang naar het geïntegreerde zwemplateau. Ideaal voor na het zwemmen, afsluiten en tanken!

De doorgang is bereikbaar door een gedeelte van de achterzijde te verwijderen.
Ook deze sloep heeft de kenmerkende achterzijde van een Maril, maar dan volledig in een nieuw jasje gestoken. Comfort staat voorop bij het varen van deze sloep. Dankzij de breedte van de sloep, gecombineerd met het vlakke onderwaterschip vaart deze sloep erg stabiel en comfortabel.

Hoewel de boot voorzien is van een snelvaarnummer vaart deze ietwat harder dan een 20km/h de boot is dus ook vaarbewijs vrij te maken.

De kleur is bijzonder en komt niet vaak voor, het is een hele diepe rode kleur met een nagebootst vergrijst dek, dit dek is Topdeck en dus onderhoudsvriendelijk. Schuren en lakken is niet nodig! Daarnaast is de buiskap gemakkelijk te plaatsen/verwijderen en is deze boot voorzien van een weekend kap.

Deze Maril is onder andere voorzien van:

- Raymarine scherm
- Boegschroef
- Topdek
- Spoelgelegenheid
- Koelkast
- Buiskap met dekkleed
- Volledig doorgetrokken buiskap
- Bimini top
- Stazo dekslot
- Luxe stuurwiel
- Vlag
- Navigatieverlichting
- Toilet
- Zwemtrap
- RVS handgrepen achterzijde
- Hydraulische besturing
- RVS bekerhouder op console
- Dubbele accu


Prins Watersport in Nijkerk is hét full-service watersportbedrijf voor al uw nautische wensen.

In onze royale showroom ontdekt u een uitgebreid assortiment aan hoogwaardige boten. Van elegante sloepen en stijlvolle tendersloepen tot sportieve consoleboten – bij ons vindt u voor elke vaart het ideale model.

Onze showroom is ruim en overzichtelijk opgezet, zodat u de modellen goed kunt bekijken en vergelijken.

Ons team van adviseurs en monteurs staat voor u klaar om u te begeleiden bij uw keuze en te adviseren over de verschillende opties, zodat u altijd de boot vindt die perfect bij uw wensen past

Bezoek onze website of mega showroom voor meer mooie occasions en nieuwe boten van merken als Primeur, Waterspoor, Corsiva en Prins.

Dit product is verkrijgbaar bij:

Prins Watersport
Sluiswachter 24
3861SN Nijkerk
Telefoon: +31 (0)33 257 19 50
E-mail: wmastebroek@prinswatersport.nl
Internet: www.prinswatersport.nl

Bezoek onze website of mega showroom om meer dan 100 verschillende modellen te ervaren!

Met vriendelijk groet,

Prins Watersport
Sluiswachter 24
3861 SN Nijkerk

Tel +3133-2571950
info@prinswatersport.nl
www.prinswatersport.nl
Advertentienummer: m2266373795