Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Oppervlakte zeil
Minder dan 5 m²

Beschrijving

set voor middelmatige tot redelijk harde wind altijd stabiliteit, snelheid, zeil optrekken indien nodig (105L) en vroeg planeren. Het bijzondere van het freestyle freeride bump and jump board is dat het is afgeleid van de JP freeracers en daarom bij hardere wind ook nog steeds top.

Alles is perfect op elkaar afgestemd waardoor alles klopt en dat merk je bij optuigen en varen. De balans van alle kombinaties board, finnen, zeilen, masten en gieken is echt helemaal in orde.

Alles top konditie, geen gaten deuken niks.

Het blauwe board is VERKOCHT

JP Freeride freestyle 105L zie andere advertentie - bieden

Severne freerace freeride zeilen 8-7-6-5m - 350 per stuk.

Severne giek race alu 186-236cm
Prowave giek carbon 140-200
Allebei 250 per stuk.

2 Carbon masten 430 en 460 voor Severne zeilen -
Allebei 200 per stuk

1 mastverlenger - 75
(de andere blauwe power xt is VERKOCHT)
2 mastvoeten - 50 per stuk

Ik doe deze hele mooie set weg omdat ik stop met windsurfen en foilen. Ik heb jarenlang lekker gewindsurft en gefoilt, altijd iedere 2 jaar nieuwe spullen aangeschaft maar het is te veel met mijn andere sporten en ik heb een keuze gemaakt en de knoop doorgehakt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Gravenhage
1.529x bekeken
29x bewaard
Sinds 12 nov '25
Advertentienummer: m2333408676