Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw

Beschrijving

Telme Coremix 30 pasteuriseermachine.

Coremix is een automatische pasteur voor lage en hoge pasteurisatie met behulp van een speciale thermogeleidende vloeistof voor indirecte thermische behandelingen, mix per cyclus 30 l.

Deze machine is in het verleden gebruikt om o.a. zuivel mee te pasteuriseren en advocaat en ijs mee te maken. Vermoedelijk ook zeer geschikt om op grotere schaal jam mee te produceren

Een pasteuriseermachine kan daarnaast gebruikt worden om vloeistoffen, zoals melk, sap, of bier, te verhitten tot een bepaalde temperatuur gedurende een bepaalde tijd om schadelijke bacteriën en ziektekiemen te doden, zonder de smaak of voedingswaarde significant te veranderen.

Dit proces, genaamd pasteurisatie, verlengt de houdbaarheid van het product en maakt het veiliger voor consumptie.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
111x bekeken
5x bewaard
Sinds 20 aug '25
Advertentienummer: m2301715053