Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Merk
Philips
Stofopvang
Reservoir
Eigenschappen
Draadloos, Dweilfunctie, Geschikt voor harde vloeren, Geschikt voor huisdieren, Geschikt voor tapijt, Inclusief accessoires, Regelbare zuigkracht, Zelfreinigend

Beschrijving

Hierbij bied ik mijn Aquatrio aan met alle accesoires. Altijd met plezier gebruikt. Alles werkt perfect! Wegens aanschaf robotstofzuiger is deze overbodig. Alleen serieuze biedingen graag!

De Philips 9000-serie AquaTrio Snoerloze Stofzuiger en Dweil XW9463/11 is de ultieme alles-in-één schoonmaakoplossing voor je huis. Deze geavanceerde stofzuiger en dweil combineert krachtige reinigingstechnologieën om je vloeren in één beweging te stofzuigen en te dweilen, waardoor je tijd en moeite bespaart. Het apparaat biedt verschillende reinigingsmodi, waaronder een opstelling voor alleen stofzuigen of het gebruik van de kruimeldief, zodat je elke schoonmaakklus met gemak aankunt.

Belangrijkste kenmerken:

3-in-1 reinigingsoplossing: Schakel eenvoudig tussen de opstelling voor stofzuigen en dweilen, alleen stofzuigen of de kruimeldief, afhankelijk van de schoonmaaktaak. Deze veelzijdigheid maakt het apparaat ideaal voor elk oppervlak in je huis.

In één keer stofzuigen en dweilen: Bespaar tijd door nat en droog vuil in één beweging te verwijderen. De vloer blijft perfect schoon achter, zonder dat je eerst hoeft te stofzuigen.

Modi voor alleen stofzuigen en kruimeldief: Gebruik de stofzuigfunctie voor het reinigen van tapijten en vloerbedekking, of kies de kruimeldief voor snelle schoonmaaktaken en het reinigen van moeilijk bereikbare plaatsen, zoals plinten en hoeken.

Gepatenteerde hogesnelheidsborstels - AquaSpin: Met een rotatiesnelheid van 4000 RPM verwijdert de AquaSpin-opzetstuk tweemaal zoveel stof, vuil en vloeistoffen in één beweging, voor een grondige reiniging van je vloeren.

Hygiënisch Auto-Clean-systeem: Dit automatische reinigingssysteem zorgt ervoor dat het apparaat na elk gebruik vrij is van vocht, vuil en bacteriën. Je hoeft de borstels niet handmatig schoon te maken, waardoor het apparaat altijd klaar is voor gebruik.

Altijd schoon water dankzij PowerCyclone Aqua: PowerCyclone Aqua-technologie zorgt ervoor dat vuil en vies water efficiënt worden gescheiden, zodat er constant schoon water door de borstels stroomt en je vloeren hygiënisch worden gereinigd.

Technische specificaties:

Rotatiesnelheid borstels: 4000 RPM
Waterreservoir: 3,2 liter
Bevochtigingscapaciteit: 650 ml/u
Schoonmaakdekking: Tot 240 m² per oplaadbeurt
Modi: Stofzuigen en dweilen, Alleen stofzuigen, Kruimeldief
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
64x bekeken
1x bewaard
Sinds 23 aug. '26
Advertentienummer: m2434391628