Proline vaatwasser DW486SILVER

Bieden
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
530sinds 9 mei. '25, 08:42
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
HoogteMinder dan 85 cm
Breedte45 tot 60 cm
EigenschappenEnergieklasse A of zuiniger, Eco programma, Kort programma

Beschrijving

Net voor de nieuwe keuken ging de oude vaatwasser kapot. Dus tijdelijk deze aangeschaft en nu mag deze weer door om bij iemand anders z’n dienst te doen. Tijdens het draaien hoor je wel een trilling dit lijkt een plaatje ergens wat los zit, waarschijnlijk makkelijk te verhelpen maar was voor ons niet storend voor die 3 weekjes…

Afmetingen (HxBxD) 84.5 x 59.8 x 60 cm
Programma's Intensief, Normaal, Eco, Glazen, 90min 65°, Snel 45°
Speciale functies Halve belading
Startuitstel Ja, 3u - 6u - 9u
Aantal temperaturen 5
Aantal programma's 6 prog.
Type Standaard vaatwasser (60 cm breed)
Droogsysteem Natuurlijke condensatie
Capaciteit 12 bestekken
Type motor Standaardmotor
Afwerking kuip Inox/kunststof
Bestekschikking Bestekmandje
Geluidsniveau 48 dB
Droogresultaat A
Energieklasse A++

Proline vaatwasser DW486SILVER

De Proline DW486SILVER: handig en energiezuinig
De Proline DW486SILVER is een vrijstaande vaatwasser met een capaciteit van 12 couverts per wasbeurt. Het zilverkleurige ontwerp springt meteen in het oog. Dankzij het A++ energielabel is het toestel zeer zuinig: op jaarbasis verbruik je 258 kWh aan energie en 3080 liter water.
Intensief programma
Deze vrijstaande vaatwasser is heel geschikt om op diverse plaatsen te gebruiken. In je keuken, de werkruimte of je atelier, alles kan. Bovendien is het toestel gemakkelijk te verhuizen. De bediening is heel handig en efficiënt. Met drukknoppen kies je het gewenste programma en laat je het programma starten. Je kunt kiezen uit zes verschillende programma's, waaronder een snel en een intensief programma. De maximale temperatuur is 65 °C. Ook is er een extra-zuinig, ecologisch programma.
Startuitstel
Je kunt in deze vaatwasser van het Britse merk Proline maar liefst 12 couverts in één keer schoonmaken. Hou je een etentje met vrienden of familie? Dan laad je na afloop gewoon alle borden, glazen en bestek in de vaatwasser en start het programma. Even later kun je alles uitladen en is je keuken meteen netjes en schoon. Geef je er de voorkeur aan het goedkope nachttarief, dan kun je gebruik maken van het startuitstel. Zo kun je de vaat tot 9 uur na het instellen starten.
Bovenkorf verstelbaar
Met een hoogte van 84,5 centimeter, een breedte van 59,8 centimeter en een diepte van 60 centimeter is dit een toestel dat je op elke plaats kunt gebruiken. De bovenkorf is verstelbaar. Dit is interessant als je bijvoorbeeld je grote koekenpannen wil schoonmaken. Bestek plaats je op een hygiënische en efficiënte manier in de besteklade.
Handig en ruim
Is het glansmiddel of het zout bijna op, dan merk je dit aan een indicatielichtje aan de buitenzijde. Zo zorg je er elke dag weer voor dat je een schone en nette vaat hebt. Kortom, ben je op zoek naar een handige en ruime vaatwasser, dan is de Proline DW486SILVER zeker een prima keuze!.

Proline DW486SILVER vaatwasser

Deze Proline vaatwasser DW486, in de kleur zilver, met uitgestelde startfunctie zorgt ervoor dat de afwas precies klaar is wanneer jij dat wil. De vaatwasser heeft een verstelbare korf, zes wasprogramma's en een halve belading functie voor kleine afwas. De Proline DW486Silver is zuinig en heeft energielabel A++, zo kun je de afwasmachine iedere dag met een gerust hart aanzetten. De Proline DW486Silver beschikt over zes verschillende wasprogramma's. Voor ieder type afwas is er een geschikt programma. Zo kun je delicaat glaswerk in de afwasmachine doen maar worden ook aangekoekte ovenschalen prachtig schoon. Ook beschikt de vaatwasser over een bovenkorf en een onderkorf. De bovenkorf is verstelbaar, zodat ook grote pannen in de afwasmachine passen. De korven zijn speciaal ingericht zodat borden, bekers en bestek een eigen plek hebben
Advertentienummer: m2266197868