GGM Gastro | Split vriesunit - maximaal voor 15,3 m³ |
€ 4.454,16
Verzenden
30sinds 27 feb. '25, 10:19
Kenmerken
SoortInbouw
E-mailadres fabrikantinfo@ggmgastro.com
Postadres fabrikantWeinerpark 16 48607 Ochtrup Germany
Handelsnaam fabrikantGGM Gastro
Productnummer (EAN)4063326209690
Hoogte140 tot 160 cm
BreedteMinder dan 60 cm
Beschrijving
GGM Gastro | Split vriesunit - maximaal voor 15,3 m³ | |
Over GGM Gastro
Hoogwaardige apparatuur, professioneel advies, en maatwerk tegen de beste prijzen. Dat is waar wij voor staan!
Al meer dan 15 jaar voorzien wij de grootschalige gastronomie van professionele apparatuur. Wij zijn een Duits bedrijf dat schittert door constante vooruitgang en zijn nu zelfs Europees marktleider voor gastronomieapparatuur en keukenaccessoires.
Wat zijn de nieuwste trends in de gastronomie? Welke innovaties zijn er? Hoe kunnen we het werk van de gastronoom makkelijker maken? Met al deze vragen in het achterhoofd zijn we op een wereldwijde zoektocht naar de nieuwste en beste producten voor de industrie.
Uitvoering
- Beschermklasse IP 23
- Met verlichting
- Aftap van condenswater
- Aftapaansluting condensatie
- Elektronische besturing
- Naar buiten
- Met verwarming
- Aansluiting voor voorgevulde koelmiddelleidingen
- Deurcontactschakelaar
- Zelfdragende behuizing - verzinkte plaat met poedercoating
- Hermetische compressor met thermische wikkelingsbescherming
- Warmtewisselaar met koperen buizen en aluminium lamellen
- Bijzonder hygiënisch dankzij eenvoudige reiniging
Kwaliteit
- Lange levensduur
- Topklasse split koelunit
- Exacte maatnauwkeurigheid en hoge stabiliteit
- Compact koelunit als split-apparaat
- Kwaliteitsproduct uit Europese productie
Isolatie
- Overeenkomstig de voorschriften van de EU - Halon-richtlijnen
- Door top-isolatie bijzonder energiebesparend
- Eersteklas isolatiewaarden door polyurethaan
Koeling
- Met koelmiddel
- Temperatuur: -15 °C tot -25 °C
- Maximaal ruimtevolume: 15,3 m³
- Koelmiddel: R452a / 2090 g
- Luchtgekoelde condensatoren
- Omgevingstemperaturen tot +43 °C
- Sterke en constant blijvende koeling
- Automatisch ontdooien via regelaar programmeerbaar
Aansluiting
- Compressorvermogen: 1428 W
- Elektrische aansluiting: 400 V / 50 Hz
Afmetingen
- Buitenafmetingen koelunit b x d x h: 650 x 390 x 840 mm
- Buitenafmetingen verdamper b x d x h: 944 x 402 x 350 mm
Leveringsomvang
- Inclusief contactschakelaar
- Inclusief binnenverlichting voor de koelcel
- Koelunit en verdamper
- 5 m Buisleiding
- Koelmiddel
- Koelcel wordt niet meegeleverd
Aanwijzingen
- De koelcel moet afzonderlijk worden besteld
- Winteruitrusting voor gebruik buitenshuis tegen meerprijs verkrijgbaar
Richtlijnen
- Overeenkomstig de geldende hygiëne- en veiligheidsvoorschriften geproduceerd
- Volgens CE-voorschriften
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
OPTIONELE ACCESSOIRE
- Koelcel TC-serie
Over GGM Gastro
Hoogwaardige apparatuur, professioneel advies, en maatwerk tegen de beste prijzen. Dat is waar wij voor staan!
Al meer dan 15 jaar voorzien wij de grootschalige gastronomie van professionele apparatuur. Wij zijn een Duits bedrijf dat schittert door constante vooruitgang en zijn nu zelfs Europees marktleider voor gastronomieapparatuur en keukenaccessoires.
Wat zijn de nieuwste trends in de gastronomie? Welke innovaties zijn er? Hoe kunnen we het werk van de gastronoom makkelijker maken? Met al deze vragen in het achterhoofd zijn we op een wereldwijde zoektocht naar de nieuwste en beste producten voor de industrie.
Advertentienummer: a1511220481
Populaire zoektermen
Vriezers en Diepvrieskisten in Witgoed en Apparatuurdiepvrieskast in Vriezers en Diepvrieskistenola vriezer in Vriezers en Diepvrieskistenvrieskast tafelmodel in Vriezers en Diepvrieskistentafelmodel vriezer in Vriezers en Diepvrieskistendiepvrieskast gebruikt in Vriezers en Diepvrieskistendiepvrieskist gebruikt in Vriezers en Diepvrieskistendiepvries met laden in Vriezers en Diepvrieskistenschade in Vriezers en Diepvrieskistennordland in Vriezers en Diepvrieskistenoutlet in Vriezers en Diepvrieskistenno frost in Vriezers en Diepvrieskistenvrieskast 4 laden in Vriezers en Diepvrieskistenvrieskast 8 laden in Vriezers en Diepvrieskistenbosal stelling in Magazijn, Stelling en Opslagijzeren draadmandmanuela darling-gansser booksfodmap kookboekklinkers wit in Tegels en Klinkersheineken bardoekherman in Moderngebruikte terrasoverkapping in Overkappingengrote spiegel eindhovenlego destiny's bounty