Kenmerken
Beschrijving
Op zoek naar een representatieve kantoorruimte met uitstraling én comfort? Deze prachtige, lichte kantoorruimte op de eerste etage biedt alles wat u nodig heeft om direct professioneel van start te gaan.
Dankzij de grote raampartij geniet u van een zee aan natuurlijk licht, wat zorgt voor een prettige en productieve werkomgeving. De ruimte is recent voorzien van een mooie laminaatvloer en uitgerust met airconditioning – comfort gegarandeerd, het hele jaar door.
Wat maakt deze ruimte extra aantrekkelijk?
- Instapklaar en uitstekend onderhouden
- Veel daglicht door grote raampartijen
- Airconditioning aanwezig
- Extra aparte kamer – ideaal als opslag, spreekkamer of privé-kantoor
- Grote, aparte keuken
- Eigen toilet
- voor een bezichtiging!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
456x bekeken
5x bewaard
Sinds 18 feb '26
Advertentienummer: a1522877545
Populaire zoektermen
kantoorruimte den haag te huurkantoorruimte rotterdamkantoorruimte te koopkantoorruimte utrechtkantoorruimte amsterdamkantoorruimte tilburgBedrijfs Onroerend goedkantoorruimte eindhovenkantoorruimte nijmegenkantoorruimte te huurkantoorruimte alphen aan den rijnkantoorruimte apeldoornkantoorruimte haarlemkantoorruimte schiedamhomers in Vogels | Duivenmoderne wiskunde vwo uitwerkingen in Schoolboekentenzo kast in Kasten | Wandmeubelsvtwonen servies in Keuken | Servies27mc kaarten in Ansichtkaarten | Themakaartenlucifer in Rookartikelen, Aanstekers en Luciferdoosjessteton in Schaafmachinesduotone kite in Kitesurfenkarin bloemen mijn ware verhaal in Overige Boekenseiko vintage watch in Horloges | Heren