Ontvang meldingen van nieuwe zoekresultaten

Type advertentie

Leasevorm
Prijs
Bouwjaar
Kilometerstand
Brandstof
Type hybride
Actieradius (min.)
Aantal deuren
Aantal stoelen
Accu-capaciteit
Accu-laadtijd (max.)
Accu-snellaadtijd (max.)
Vermogen
Motorinhoud
Aantal cilinders
Trekgewicht (geremd) (min.)
Trekgewicht (ongeremd) (min.)
Leeggewicht (max.)
Wegenbelasting (max.)
Sorteer op

Volkswagen Auto's 2008 te Koop

Wat je moet weten over Volkswagen 2008

De onderstaande waarden zijn gebaseerd op je zoekopdracht en de ingestelde filters

23,6%

23,6% van alle Volkswagen 2008 advertenties in de categorie Auto's zijn in de afgelopen week aangeboden.

Kenmerken

Doorgaans heeft een Volkswagen 2008 de volgende kenmerken: Handgeschakeld, Benzine, Airconditioning, 4 of 5 deuren, 10-15 km/l, Hatchback, Zwart, C, Zwart.

€ 5.833

De huidige gemiddelde prijs van een Volkswagen 2008 is € 5.833.

Prijscheck

De duurste Volkswagen 2008 advertentie in de Auto's categorie werd aangeboden voor € 24.145, terwijl de goedkoopste voor € 975 stond.

Veelgestelde vragen

De onderstaande waarden zijn gebaseerd op je zoekopdracht en de ingestelde filters

Volkswagens uit 2008 worden vaak geprezen om hun comfortabele rijervaring en betrouwbare prestaties. Veel modellen zijn uitgerust met een gebruiksvriendelijk infotainmentsysteem en bieden voldoende binnenruimte voor zowel bestuurder als passagiers. De afwerking is ook groter dan gemiddeld, wat zorgt voor een luxe gevoel. Daarnaast hebben ze vaak een stijlvolle uitstraling die in de loop der jaren tijdloos blijft.
Het onderhouden van een Volkswagen uit 2008 is relatief eenvoudig. Regelmatig onderhoud is belangrijk, en dat betekent onder meer het controleren van olie, remmen en banden. Het is ook verstandig om jaarlijks een grote onderhoudsbeurt te plannen. Vergeet niet om de filters te vervangen en de luchtcirculatie te controleren, zodat je auto in topconditie blijft en je problemen voorkomt.
Veiligheid is een prioriteit bij Volkswagens, en de modellen uit 2008 zijn daarop geen uitzondering. Ze zijn vaak uitgerust met airbags, ABS en een stabiliteitscontrolesysteem. Daarnaast hebben sommige modellen ook hulpmiddelen zoals parkeersensoren om je te helpen bij het inparkeren. Kijk in de specificaties van jouw model voor de exacte veiligheidskenmerken die beschikbaar zijn.
Bij Volkswagens uit 2008 zie je soms een paar veelvoorkomende problemen, waaronder elektrische storingen of versleten vering. Ook kan er slijtage zijn aan de remmen of de distributiekettingen. Het is goed om bij de aankoop te letten op deze punten en eventueel servicegeschiedenis te checken. Regelmatig onderhoud kan veel van deze problemen voorkomen.
De rijervaring van een Volkswagen uit 2008 is vaak iets minder geavanceerd dan die van nieuwere modellen. Nieuwere auto’s hebben vaak meer geavanceerde technologieën, zoals rijhulpsystemen en efficiëntere motoren. Desondanks biedt een Volkswagen uit 2008 nog steeds een solide en comfortabel rijgevoel, met goede handling en een responsieve besturing, wat het een plezier maakt om te rijden.