Lokeshvara Amoghapasha - Brons, Koper - Nepal

€ 300,00
00sinds 3 mei. '25, 13:11
Deel via
of

Beschrijving



Beeld van de Lokeshvara Amoghapasha in koper / brons
Een kleine turquoise steen ter hoogte van de hartchakra, 2 stenen bij de kruinchakra.
Nepal, 20e eeuw
Mooie voorstelling van Amogapasha met 3 gezichten en 6 armen, staand op een lotusbasis.
Amoghapasha, "degene die verbonden is door het onwankelbare koord", is een bodhisattva en een van de verschijningsvormen van Avalokitesvara (ook bekend als Avalokiteshvara, Lokeshvara, GuanYin..).
Een van haar handen houdt een veter/koord vast dat haar vermogen symboliseert om verdwaalde wezens weg te halen van de juiste weg (vandaar haar naam). In de andere handen vindt men de Veda's, een lotusbloem, een kleine pot, en een hand die de gavegebaar maakt.
Hoogte: 18cm
Goede staat, sporen van leeftijd, zie de foto's voor een betere omschrijving.
Oorspronkelijk afneembare voet, maar de stelen van de poten kunnen niet helemaal worden verwijderd.
Zorgvuldige verzending met tracking en verzekering
boeddha boeddhisme hindoeïsme deva Nepalese Nepalese Tibetaans India China


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513401867