Beschrijving

Toy Nomura batterij aangedreven Mysterie Vliegtuig Jet X. 27 met piloot en originele doos, Japan circa 1955, tinnen constructie.



Nomura - Mysterie Vliegtuig met piloot en originele doos met insert - Japan 1955

Zeer charmante grote tinnen Jet met piloot en originele doos van Nomura. De jet is gemaakt in samenwerking met een andere Japanse speelgoedfabrikant, maar ik kan het handelsmerk niet herkennen.

De jet is batterij-aangedreven en rijdt 'willekeurig' over de vloer, waarbij hij soms van richting verandert. De piloot beweegt zijn armen met verschuivingen in richting en de jet maakt motorgeluiden. De jet heeft een werkende stop/ga hendel en het hoofd van de piloot kan worden gedemonteerd.

De Jet is volledig origineel en verkeert in zeer goede staat, en werkt uitstekend. De doos verkeert ook in zeer goede staat.

Gemarkeerd met: het handelsmerk van Nomura en het handelsmerk van de andere fabrikant.

Bekijk de foto's voor de algemene staat van het speelgoed en de doos. Ze maken deel uit van de beschrijving.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 10 okt '25
    Advertentienummer: a1518902321