Antieke pop uit 1910-1920 met houten lijf en elastische ledematen, composiet hoofd met glas ogen, fluwelen jurk en strohoed met stoffen bloemen, gezicht mogelijk gerestaureerd.
Antiek popje. Het lijf en ledematen van hout op elastiek. Het hoofd van composiet met glas ogen en boventanden. Vermoedelijk is het gezicht gerestaureerd. Fluwelen jurk met fijn kantwerk. Hoedje van stro met voering en stoffen bloemen. Lengte 50 cm. Zie foto’s voor de details. Wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.