Beschrijving

Andrees Allgemeiner Handatlas 1893, eerste 64 kaarten van het at las uit het late 19e eeuw Duitsland, in goede staat, één exemplaar; wereldkaarten en kaarten van Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Hongarije en Frankrijk; alle pagina’s nog aan de rug gebonden; afmetingen 41,5 x 29 x 1,5 cm.

  • Titel:
  • Collectie merkartikelen - Eerste 64 kaarten van de atlas -
  • Geschatte waarde:
  • €75.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Vond op zolder, de eerste 64 kaarten van "Andrees Allgemeiner Handatlas 1893". Wereldkaarten (politiek, oceanen, klimaat e.o.) en kaarten van Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Hongarije en Frankrijk. De meeste kaarten verkeren in redelijke staat, sommige hebben lichte foxing-vlekken. Alle pagina's zijn nog met elkaar verbonden aan de rug. Afmetingen: 41,5 x 29 x 1,5 cm.
    Verkocht zoals gevonden.

    Verzending vanuit de EU met traceernummer.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga snel naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    6x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 12 jun '26
    Advertentienummer: a1527216922