Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Merk

Beschrijving

Te koop aangeboden: een nette Canon EOS 500N analoge 35mm spiegelreflexcamera (alleen de body). De camera wordt geleverd met de originele Canon draagriem en een bodydop om de spiegel en sensor te beschermen.
De EOS 500N is een lichte, compacte en zeer gebruiksvriendelijke camera. Ideaal voor wie wil beginnen met analoge fotografie of voor de student kunst/fotografie. Het grote voordeel van deze body is de Canon EF-lensvatting: alle full-frame Canon EF-lenzen (zowel oudere analoge lenzen als de modernere lenzen van digitale Canon DSLR-camera's) passen hier probleemloos op, inclusief autofocus!
Specificaties en functies:


  • Type camera: 35mm spiegelreflex (analoog fotograferen op rolfilm)
  • Lensvatting: Canon EF-mount
  • Sluitertijden: 1/2000s tot 30s en Bulb-stand
  • Ingebouwde flitser met rode-ogenreductie
  • Verschillende opnamestanden: Volledig automatisch, handmatig (M), diafragmaprioriteit (Av), sluitertijdprioriteit (Tv) en diverse scäneprogramma's
  • Automatische filmtransport en terugspoelfunctie
  • Werkt op twee CR2-ba tterijen (niet inbegrepen)
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
De Bilt
102x bekeken
3x bewaard
Sinds 1 jun '26
Advertentienummer: m2405864089