Primare A35.2 compleet geleverd

€ 2.500,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 5,99 of thuis voor € 8,75
Thuisbezorgd voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
1195sinds 11 mei. '25, 17:52
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
LuidsprekersysteemStereo
Vermogen120 watt of meer

Beschrijving

Primare A35.2 wordt compleet geleverd. High End hifi 200 Piek Watt Class D.werkelijke verbruik ligt veel lager. Zie Technische info.

De A35.2 is een krachtige stereo-versterker met gebalanceerde ingangen, die gebruikmaakt van de UFPD 2-versterkingstechnologie om 200 watt vermogen per kanaal in stereo en 800 watt vermogen in gebridgeerde mono-modus te leveren. De A35.2 is de krachtigste versterker die ontworpen is met de nieuwe gepatenteerde UFPD 2-analoge klasse D-versterkingstechnologie.

Een volledig nieuwe UFPD 2-voedingsmodule is ontworpen om de kracht en prestaties te bieden die nodig zijn voor deze statement stereo-versterker.

Daartoe is een nieuwe voedingsvoorziening ontwikkeld, met op maat gewonden transformatoren, om de immense elektrische kracht te leveren die nodig is voor de versterkermodule om de enorme muzikale kracht te produceren. Met deze essentiële schakelingen levert de A35.2 onmiddellijke en duurzame hoge uitgangsvermogen met zeer lage vervorming, een directe opkomsttijd en absoluut lineaire versterking over het volledige frequentiebereik, wat resulteert in een natuurlijk snelle, schone en flexibele geluidservaring over een ultra-breed frequentiebereik met uitzonderlijke headroom.

De A35.2 beschikt over gebalanceerde ingangen en 200 watt uitgangsvermogen bij 8 ohm, met de mogelijkheid om te worden gebridged naar mono voor 800 watt uitgangsvermogen bij 8 ohm. Met dit niveau van werkelijk enorme uitgangsvermogen is de A35.2 in staat om zelfs de meest veeleisende stereoluidsprekers aan te sturen, of voor een indrukwekkend krachtige multi-channel systeemconfiguratie.

Technische info:
Amplifier module: Primare UFPD 2
Power supply: Primare APFC
Inputs:
• 1 x RCA (L&R)
• 1 x XLR (L&R)
Input Impedance: RCA 15kΩ; XLR 30kΩ
Input Sensitivity: RCA 200W 8Ω = 2V; XLR 200W 8Ω = 4V
Gain: RCA 26dB; XLR 20dB
Output impedance: 110 dB
General
Control:
• Trigger in/out
• RS232
• Auto Sense: on/off
• Input: RCA/XLR
• Gain: +6db bridge mode only

Power Consumption: Standby: <0.4W; Operate: <28W

Dimensions (wxdxh):
• 430 x 400 x145 mm with knobs and connectors
• 430 x 382 x145 mm without knobs and connectors
Weight: 11.7 kg
Color Options: Titanium

Zie site Primare..hand
Rook, Kind en dier vrijgestaan. In nieuw staat. Kan worden verzonden na volledige betaling.
Terplekke beluisteren is mogelijk.

Nieuwe foto’s toegevoegd en/of vervangen.
Advertentienummer: m2267166430