Kenmerken

Automerk
Renault
Conditie
Gebruikt
Kenteken
47-LF-JL

Beschrijving

Te koop: een Renault Mégane Cabriolet uit 2002. Kilometerstand 233.xxx en APK nog geldig tot 12-02-2026. Voor onderdelen ook beschikbaar (wegens advertentie op auto onderdelen).

De auto rijdt goed en is betrouwbaar. Het elektrisch bedienbare dak werkt snel en maakt dit echt een heerlijke auto om mee te rijden, vooral in de zomer. Dankzij de stage 1 tuning loopt de 1.6 motor net wat vlotter dan standaard, wat hem extra leuk maakt om te rijden.

Er zit wel wat lak- en blikschade op (zie foto’s), vandaar ook de scherpe prijs. Technisch is de auto gewoon in orde en nog prima voor iemand die een betaalbare cabrio zoekt.

Uitvoering & opties:
• 1.6 benzinemotor (108 pk) – stage 1 getuned
• Gemiddeld verbruik ca. 7,2 l/100 km
• Stage 1 getuned
• Elektrisch cabriodak
• Airco
• Elektrische ramen
• Elektrisch verstelbare spiegels
• Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
• Ingebouwd auto-alarm
• Radio/cd-speler
• Vier zitplaatsen
• Twee sleutels aanwezig
• Afneembaar windscherm

Leuke cabrio die betaalbaar is in gebruik en met zijn elektrisch dak en tuning net wat extra’s biedt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Broek op Langedijk
33x bekeken
1x bewaard
Sinds 28 sep '25
Advertentienummer: m2316450702