Sauzen en smaakmakers. Caroline Dafgard Widnerson

€ 42,50
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 3,70
30sinds 23 mei. '25, 09:16
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw

Beschrijving

✨️Prijs €42,50 VASTE PRIJS excl verzenden.
Boek is in zeer mooie staat, ziet er van binnen ongelezen en ongebruikt uit


Maak je eigen sauzen en smaakmakers Ketchup, mayonaise, sambal, mosterd, za'atar, kerriepoeder en nog veel meer.

Onze koelkasten en voorraadkasten puilen uit met condimenten uit de winkel.

De meeste van deze smaakmakers zijn of te zoet of te zout en bevatten uiteraard de nodige conserverings- en verdikkingsmiddelen.

Met Sauzen en smaakmakers heb je hét handvat om 99 sauzen en smaakmakers zelf te maken: ambachtelijk, lekker en zonder toevoegingen.

Van worcestersaus, geurige azijnen, dijon- en Amerikaanse gele mosterd tot en met tafelzuren en exotische smaakmakers als hoisin-, chili- en oestersaus of dukkah en harissa. Leg je eigen voorraad aan in de door jou gewenste hoeveelheden.

Ervaar zelf dat eigengemaakte ketchup lekkerder is dan uit de fabriek.

De recepten in Sauzen en smaakmakers zijn makkelijk maakbaar en duidelijk, inclusief bewaaradviezen en -tijden.

✨️Prijs €42,50 vaste prijs excl verzenden.
Boek is in zeer mooie staat, ziet er van binnen ongelezen en ongebruikt uit


✨️Betaling via overschrijving op rekening. Geen betaalverzoek, Tikkie oid.


✨️Ik maak geen gebruik van kopersbescherming

✨️Verzendkosten voor de koper

✨️Verzendrisico voor de koper

✨️Na het inscannen en afgeven van het pakket bij een servicepunt, ben ik niet meer verantwoordelijk voor het zoekraken van en/of schade aan het pakket

✨️Items wordt zeer zorgvuldig verpakt en bijna altijd dezelfde dag verzonden.
Advertentienummer: m2271034069