Weidegang voor IJslanders

€ 220,00
1833sinds 22 apr. '25, 19:47
Deel via
of

Kenmerken

TypeWeidegang
Ruimte voor2 of 3 paarden of pony's

Beschrijving

In Soest vlakbij het Baarnse bos, op onze prachtige locatie bij een particulier, hebben we plek voor nog 2-3 IJslandse paarden.

Onze paarden staan 24/7 buiten op omgeven door bomen en met een schuilstalletje.

We voeren onbeperkt arm voordroog hooi op een verharde plaat zodat ze altijd met droge voeten kunnen eten. De weidegang is beperkt en afhankelijk van het seizoen. Er is een mooie verlichte buitenbak en een zwemvijver, voor onze spullen is een schuurtje aanwezig. De eigenaresse van het land heeft zelf ook paarden, maar die staan gescheiden van onze groep.

We doen alles in eigen beheer en dat betekent dat er een voer- en uitmestschema is waarbij je moet denken aan 1-2 beurten per week. De kosten zijn € 220,- per maand daarbij komen de kosten voor het hooi.

Je moet eerst 5 minuten langs de weg om in het bos te komen, maar dan zijn er veel uitrijmogelijkheden.

Zoek je een fijne plek voor je IJslander en ben je in staat om beurten mee te draaien, stuur dan een berichtje.

Deze plek is écht alleen beschikbaar voor een IJslander!
Advertentienummer: m2260357287