BOUWDROGER TE HUUR : kachel ,waaier en speciekuip

€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
2151sinds 3 okt. '24, 16:34
Deel via
of

Kenmerken

TypeVentilator

Beschrijving

Bouwdrogers 70 LO vermogen € 5,00 per dag
Bouwdroger oranje 120 LO vermogen €7,50 per dag

3,3KW Kachel €2,50 per dag
Waaier €2,50 per dag
Speciekuip voor bouwdroger € 0,- per dag

Wij hanteren €100,- borg , zie de verhuurvoorwaarde
Tijdens het ophalen van de bouwdroger.

✔️Service vanuit ons naar u : een schoongespoten, stofvrije bouwdroger gepoetst, nagekeken na elke gebruiker

zoekwoorden: Condensatiedroger bouwdroger huur , verhuur, huren, lekkage bouwdrogers , waterschade , stukwerk , stucwerk , drogen , droging , construction dryer , building dryer , ontvochtiger , luchtdroger , condensdroger , bouw droger , huren , te huur, verhuren , verhuur, ondergelopen kelder, vochtvreter,

Een bouwdroger werkt het beste in een ruimte waar het 20 tot 25 graden is. Heaters beschikbaar €2,50 per dag

Een bouwdroger haalt tot 40% meer rendement in combinatie met een sterke ventilator. Ventilatoren €2,50 per dag

ZGAN bouwdroger van
Eurom LO70 luchtontvochtiger (bouwdroger)
Deze krachtige Eurom LO70 bouwdroger is de ideale luchtontvochtiger voor grote ruimtes of erg natte kleine ruimtes. De ontvochtiger combineert zijn praktische, compacte vormgeving met hoge kwaliteit en eenvoudige bediening en aflees display. De Eurom LO70 kan tot maar liefst 70 liter afvoeren per 24 uur. Tevens beschikt dit apparaat over een anti-bacterieel filter en een aansluiting voor een waterslang. Door de wielen is de bouwdroger verrijdbaar en dus uiterst mobiel. Dat maakt de Eurom ideaal voor gebruik in industriële-, wetenschappelijke- en medische omgevingen als (ondergrondse) opslagruimtes, ruimtes met technologische apparatuur, archieven enz. om bijvoorbeeld computers, medicijnen, boeken enz. te beschermen tegen vocht, erosie en meeldauw.
Deze Eurom LO70 luchtontvochtiger is een krachtige 1360W apparaat die geschikt is voor het ontvochtigen van ruimtes tot 300m². Dit apparaat creëert een drogere en meer comfortabeler leefomgeving door ongewenst vocht uit de lucht te verwijderen. Het maakt daarbij gebruik van koeltechnieken. Een teveel aan vocht condenseert door de kou en wordt vervolgens veilig de watertank in geleid. De gedroogde lucht wordt door de condensator licht opgewarmd en vervolgens de ruimte weer ingevoerd. Een juiste luchtvochtigheid in huis / gebouw ligt ongeveer rond de 45% en 65%. Wanneer dit percentage te hoog is, is er sprake van een geen goede luchtkwaliteit. Dit is onder andere te merken aan de muffe bedompte lucht, schimmelvorming en vochtplekken. Met deze Eurom LO70 luchtontvochtiger is dit gemakkelijk tegen gaan.
Bijzonderheden Eurom LO70 luchtontvochtiger (bouwdroger):
Traploze hygrostaat,
Anti-bacterieel filter,
Beschikt over een afvoerslang om het water af te voeren,
Beschikt over een Display,
Beschikt over een Deursysteem,
Beschikt over wielen hierdoor makkelijk verplaatsbaar,

Product informatie:
Type

Eurom LO70 luchtontvochtiger
Ontvochtigingscapaciteit
ltr/24h
70
Energieverbruik
W
1360
Stroomverbruik Amp
A
6,35
Aansluitspanning
V
230/50
Luchtverplaatsing (max.)
m³/h
850
Luchtvochtigheid voor max. cap

90% / 30˚C
Bereik

300
Werktemperatuur
˚C
5-35
Inhoud watertank
ltr
✖️ n.v.t
Koelgas

R134A
Hygrostaat

✔ traploos
Anti-bacterieel filter


Stapelbaar

✖️
Deursysteem


Lampje 'volle tank'

✖️n.v.t
Urenteller


Wielen


Doorlopende afvoer


Geluidsniveau
dBA
52
Afmetingen
cm
66,9 x 41,1 x 101,8
Gewicht
kg
44
Artikelnummer

37.238.0
EAN code

87.13415.37238.0
Categorie

luchtontvochtigers
Ontwikkeld voor:

bouwplaats, warenhuis, industrie, verbouwing
Advertentienummer: m2170266399