Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal stukjes legpuzzel
500 t/m 1500 stukjes

Beschrijving

Deze puzzel van Flow in samenwerking met de Amerikaanse uitgever Workman Publishing laat een afbeelding zien van kamperen in de vrije natuur. Kunstenares Valesca van Waveren liet zich inspireren door een uitspraak van de Amerikaanse dichter Henry David Thoreau (1817-1862) in Walking.

Afmeting 68 x 48 cm, 1000 zeer stevige en goed passende stukjes. Inclusief voorbeeld poster. Leuk als Sint of Kerst cadeau voor natuur liefhebbers en/of American Literature lovers. Kwaliteit en vormgeving verpakking heeft m.i. veel weg van Bekking en Blitz puzzels.

De puzzel is net als de doos nog zo goed als nieuw, komt uit een rookvrij en huisdiervrij huis en kan worden opgehaald in Rheden of worden verzonden (kosten koper).

Graag bieden via biedvenster, bij redelijk bod neem ik contact op.
Tip: ik bied meerdere items aan, misschien zit er nog iets voor u bij en kunt u eventuele verzendkosten spreiden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rheden
146x bekeken
5x bewaard
Sinds 18 aug '25
Advertentienummer: m2300975582