Sega Megadrive Games€ 125,00
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal stukjes legpuzzel
Minder dan 500 stukjes
Beschrijving
Supergaaf schaakbord in maya of azteekse style.
Helemaal compleet en handgemaakt. Staat op een sokkel en kan zoals op de foto te zien is ook zonder sokkel worden neergezet bij het spelen.
Verzenden kosten koper.
Helemaal compleet en handgemaakt. Staat op een sokkel en kan zoals op de foto te zien is ook zonder sokkel worden neergezet bij het spelen.
Verzenden kosten koper.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zoetermeer
48x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 sep '25
Advertentienummer: m2313920607
Populaire zoektermen
jan van haasteren puzzelspuzzels jan van haasterenwasgij puzzelspuzzelsjan van haasteren puzzels 1000 stukjespuzzels marjolein bastingibsons puzzelsthats life puzzelspuzzels 1000 stukjesgratis puzzels jan van haasterencobble hill puzzelspuzzels ruilenoude jan van haasteren puzzelscobble hill puzzelslego 6285 in Speelgoed | Duplo en Legogaastra fyts in Fietsen | Heren | Sportfietsen en Toerfietsenbuikdans sjaal in Carnavalskleding en Feestkledingwinnie de poeh in VHS | Kinderen en Jeugdgres schaal in Antiek | Keramiek en Aardewerkrestpartij rvs in Sanitairxenon koplamp seat leon in Verlichtinggama speelgoed hijskraan in Antiek | Speelgoedtegeltableau keuken in Keuken | Keukenelementengrote knuffel husky in Speelgoed | Knuffels en Pluche