Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Diepte
25 tot 50 cm

Beschrijving

Mooi dressoir/ TV meubel, 160 x 50 x 50cm. Voor 145=.
En een salontafel, 120 x 58 x 45 cm. Met een paar lichte plekken in het blad (even heel licht schuren?). Voor 65=.

Second Life Wolvega, Industrieweg 12 Wolvega. Let op!! wij zijn van woensdag tm zaterdag geopend van 10 - 17 uur.
Extra openingstijden in december: Op 22,23, 29 en 30 december zijn wij ook geopend van 10-17 uur (op 22 december vanaf 13 uur). Op 2e Kerstdag zijn wij ook geopend, van 10 - 17uur.

De grootste aanbieder van Noord-Nederland! Gebruikte meubelen (veel banken/bankstellen, stoelen), relaxstoelen, eettafels, salontafels, dressoirs, barkrukken, 2e keus meubelen, ook enkele nieuwe meubelen enz. enz.

Bij Second Life staat duurzaamheid centraal, hergebruik van meubelen. Een deel van de opbrengst wordt gedoneerd aan goede doelen, waaronder World Servants.
Wij hebben een steeds wisselende collectie meubelen in de showroom. De meubelen worden aangevoerd door Home Center Wolvega, Kapenga wonen in Leeuwarden en Buitenpost.
Zie ook onze overige advertenties op Marktplaats. De voorraad is (veel) groter dan de meubelen die op Marktplaats worden aangeboden.

Het assortiment bestaat uit bankstellen, eethoeken, slaapkamermeubelen, relaxstoelen, Sta-op stoelen, salontafels, wandmeubels, enz.

Onze voorlopige openingstijden zijn woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag van 10 - 17 uur. Ons telefoonnummer is 0561/611595.
Op uw bericht via een Markplaats advertentie wordt niet altijd direct gereageerd. Bellen tijdens de openingstijden is uiteraard prima!
Bezorgen (via extern transportbedrijf) kan geregeld worden, binnen straal van ongeveer 50km van Wolvega).
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Wolvega
112x bekeken
1x bewaard
Sinds 29 nov '25
Advertentienummer: m2339652217