Artemide Surf 300 wit

€ 135,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
895sinds 21 feb. '25, 11:54
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
StijlModern
Handelsnaam fabrikantArtemide
Postadres fabrikantKoudekerke
E-mailadres fabrikantfrankadriaenssen@windexcc.be

Beschrijving

Een minimalistisch ontwerp van Neil Poutron voor Artemide uit 2000. Het ultieme voorbeeld van een onopvallende moderne uplighter. De lamp is bijna rechthoekig en 30 cm breed, 5 cm hoog en 17 cm diep. De lamp is zo goed als nieuw en het betreft de witte uitvoering. Meerdere exemplaren zijn beschikbaar. De stuksprijs is vermeld. Een factuur met BTW is mogelijk.
Ben je op zoek naar een andere (specifieke) lamp, kijk naar mijn andere advertenties op MP of laat mij wat weten. Ik heb een voorraad van ongeveer 1.200 voornamelijk Italiaanse maar ook Duitse en Nederlandse vintage designlampen.
Arteluce, Artemide, Foscarini, Flos, Tobias Grau, Herda, Italiana Luce, Leucos, LucItalia, Martinelli Luce, Ingo Maurer, Prandina, Tre Ci Luce.
Heb je een vraag over verlichtingstechniek of wil je een afspraak maken om lampen in het magazijn in Nederweert of in op locatie in Koudekerke (Zld) te bekijken, gaarne een bericht.
Voor interessante tips over toepassing van verlichting en bijzondere lampen ga naar lightdesign.fan op Instagram.
Advertentienummer: m2237704154