Gispen Cordemeijer 1265 opnieuw gestoffeerd

441sinds 6 jun. '25, 12:10
€ 350,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Aantal stoelenEén
KleurRood
StijlVintage
MateriaalMetaal, Stof

Beschrijving

Refurbished Gispen 1265 conferentiestoel, ontworpen door André Cordemeyer in 1963. Deze klassieker uit de AZ serie is nu klaar voor een nieuwe eigenaar!

De stoel heeft zelf instellende nylon beschermers aan de poten en is prachtig afgwerkt. Het mid-century modern design is opnieuw tot leven gebracht met een herstoffering in Camira Main Line Flax in een dieprode kleur.

De Gispen 1265 combineert een elegant stalen frame met een ergonomische zitting en rugleuning, wat zorgt voor stijl en comfort. De hoogwaardige, duurzame stof voegt een rijke textuur en eigentijdse uitstraling toe, waardoor de stoel een echte blikvanger is in elk interieur.

Deze tijdloze stoel past perfect in zowel retro als moderne ruimtes en creëert een warme, uitnodigende sfeer.

Afmetingen 

Hoogte: 82 cm
Breedte: 62 cm
Diepte: 58 cm
Zithoogte: 45 cm

Heb je ook een vergelijkbare stoel of bank die je graag zou willen laten hertsofferen, kijk dan op de website van onze stoffeerderij, Refresh Your Vintage, te Den Haag.
Advertentienummer: m2276063754