Beschrijving

In India gemaakte ronde handgetufte tapijt van Jaipur Rugs, 180 cm bij 180 cm, wol nylonzijde katoenmix biedt een dichte zachte pool en moderne contrasten.



Elegante en ongeverfde witte en rijke ebbenhout creëren een moderne uitstraling in dit ronde tapijt van 6x6 voet, handgetuft. De wol-nylon-katoen mix zorgt voor een dichte, zachte pool die comfortabel onder de voeten ligt en duurzaam is voor dagelijks gebruik. Ideaal voor moderne woonkamers, slaapkamers of studieruimtes, combineert dit tapijt textuur, contrast en functionaliteit. Het minimalistische palet past bij neutrale meubels en gelaagde decoratieschema’s, en biedt een veelzijdige, stijlvolle basis voor interieurs.


Specificaties:
Handgeweven vakmanschap
• 60% nylon, 30% wol, 10% katoen garen
• Ronde afmeting van 6x6 ft. (180x180 cm)
Uit de Zoralle-collectie
• Moderne neutrale stijl

Opmerking: enig verlies van haar is normaal; lichte kleurvariatie kan voorkomen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 1 nov '25
    Advertentienummer: a1519716484