Kenmerken

Woonoppervlakte
158
Aantal slaapkamers
5

Beschrijving

  • Ruime en vrijstaande 10-persoons recreatiewoning gelegen aan het water
  • Gelegen op het karakteristieke Landal Esonstad, unieke ligging aan water en natuur
  • Unieke 10-persoons woning, uitstekend voor verhuur en eigen geburik

Type 10F1 nummer 408 op Landal Esonstad is een ruime en comfortabele recreatiewoning, geschikt voor grotere gezelschappen. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en biedt een aantrekkelijke combinatie van eigen recreatief gebruik en een goed verhuurrendement. Dankzij de royale indeling met meerdere slaapkamers en badkamers is deze woning bijzonder geschikt voor families of groepen die gezamenlijk willen genieten van een ontspannen verblijf. De ligging op Landal Esonstad, een park met een karakteristieke uitstraling en uitgebreide faciliteiten, maakt de woning het hele jaar door aantrekkelijk voor een brede doelgroep. Dit draagt bij aan een stabiele bezetting en maakt deze woning interessant voor zowel recreanten als investeerders.

Landal Esonstad
Landal Esonstad is een prachtig vakantiepark aan Nationaal Park Lauwersmeer in Anjum. Het park ligt aan de Waddenzee, vlak bij Dokkum en staat voor rust, kwaliteit en comfort. Verder vind je hier o.a. een overdekt zwembad met glijbaan en diverse faciliteiten, indoor speelparadijs, horecafaciliteiten en sportvoorzieningen. Door de eigen jachthaven en de open vaarverbinding met het Lauwersmeer is dit een ideale locatie voor de watersportliefhebber!

Stap de woning binnen
Bij binnenkomst ervaar je direct de ruimte en het comfort van de woning. De royale woonkamer biedt volop plek om samen te ontspannen, terwijl de open keuken praktisch is ingericht voor gezamenlijk koken en dineren. Dankzij de doordachte indeling voelt de woning licht en overzichtelijk aan, ook bij volledige bezetting. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers, wat zorgt voor voldoende slaapcomfort en privacy voor alle gasten. Daarnaast zijn er twee badkamers, waarvan één is voorzien van een ligbad en dubbele wastafel. In totaal zijn er drie toiletten waarvan twee separaat, wat het gebruiksgemak verder vergroot. Alles bij elkaar biedt deze woning een prettige balans tussen ruimte, comfort en functionaliteit. De woning is voorzien van een ruime tuin met terras, direct grenzend aan water. Dit zorgt voor vrij uitzicht en een fijne plek om te genieten in privacy.

Verhuur en eigen gebruik
Bij Landal Esonstad is verhuur van de accommodatie mogelijk, maar niet verplicht. Als eigenaar ontvang je hiervoor maandelijks de huurinkomsten. Er is buiten de verhuur een ruime mogelijkheid om zelf recreatief in de recreatiewoning te verblijven. Dit maakt de woning erg geschikt voor een combinatie van verhuur en eigen gebruik. Download nu de brochure en bekijk de huuropbrengsten en jaarlijkse kosten van deze woning.



Adres: Skânserwei 28
Plaats: Anjum
Provincie: Friesland
Land: Nederland
Verhuurorganisatie: Landal
Parknaam: Landal Esonstad
Prijs: € 299.500,-


Vakantiemakelaar is uw vertrouwde steun en partner bij de aanschaf of verkoop van een recreatiewoning.

Klik voor meer informatie over bovenstaande recreatiewoning en Vakantiemakelaar op onderstaande link:



Tip! Download (geheel vrijblijvend) de brochure met alle details van de woning (inclusief een overzicht met vaste lasten en huuropbrengsten).
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eanjum
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 feb '26
Advertentienummer: a1522644591