2 jaar oude Tiny house/ recreatie woning te koop

€ 54.500,00
291369sinds 14 mar. '25, 15:52
Deel via
of

Beschrijving

Advertentie Tiny House

Te Koop Woonunit / Tiny House

Ons fijne Tiny House komt per medio mei te koop (datum in overleg). We hebben de unit 2 jaar geleden nieuw gekocht, de afwerking hebben we zelf gedaan.
De unit bestaat uit een woon- en eetgedeelte, 1 slaapkamer, badkamer en een extra ruimte welke wij als kantoor gebruikte. De unit is geschikt voor 2 personen.
We verkopen de unit inclusief betonnen (terras)tegels, overkapping en 1 losse opslag/was unit. Zelf gebruikte wij deze als kelder/voorraad ruimte.
Het L vormige Tiny house is los te koppelen en te vervoeren per trailer.

- Tiny house / Woonunit 2 personen
- 7 M x 7,85 M buitenmaat, L vormig. Eerste unit 7 M x 2,85 M. Tweede unit 5 M x 2,85 M
- Geïsoleerd paviljoen gemaakt van 1e klas sandwichpanelen.
- Container gebouwd op volledig frame. Frameconstructie van warmgewalste stalen profielen die versterkt worden door dwarsprofielen
- Zijwandbekleding bestaat uit sandwichpanelen met een kern van 100 mm dik PUR-schuim met een thermische doorlaatbaarheid van 0,23 W/m2K.
- Buitenzijde is bekleed met 0,50 mm dikke gecoate metalen platen in RAL 7016.
- Binnenzijde is bekleed met vlakgestuukte gipsplaten welke geschilderd zijn.
- Vloer bestaat uit sandwichpanelen met een 100 mm dikke kern PUR-schuim. Daarnaast is de vloer bekleed met OSB platen van 18mm dik. Daarboven op een ondervloer en PVC als afwerking
- PVC Draaikiep ramen, dubbel glas incl. raambekleding (jaloezieën en top down- button up gordijnen).
- Deur aluminium frame met dubbel glas.
- Verborgen installatie electra.
- 2x buitengevel lamp
- Badkamer bevat douchebak, wc, wastafel en elektrische boiler
- Keuken bevat wasbak, vaatwasser, kookplaat elektrisch 4 pitten en oven.
- Koelkast staat los onder bartafel
- LG Airco unit voor verwarmen en koelen (hangt in woonkamer).
- 1x bouwkeet / unit. Voor extra opslag en was gedeelte.
- Bank, tafel/bar, koelkast, krukken (4stuks) en hoekbureau in overleg ook over te nemen
⁃ Zelfbouw overkapping word ook mee verkocht. Past perfect tussen de L unit en de extra keet.
⁃ Stelcon platen 120x120x16 mogen evt ook mee genomen worden. Dan kan je de unit daar weer op zetten zoals bij ons.


De schetsmatige tekening wijkt iets af van de werkelijkheid. De keuken is anders gepositioneerd en de 2e slaapkamer is kleiner en heeft maar 1 raam. Die op de kopgevel is vervallen.
Advertentienummer: m2245686954