Bron - Ring - Toujours Ajour - 18 karaat Roségoud Topaas€ 1.425,00
Zonder Minimumprijs - Ring Zilver - Saffieren
00sinds 21 jul. '25, 05:00
€ 1,00
Beschrijving
Prachtige vintage art-deco ring van massief zilver 925 met witte en zwarte saffieren, met een centrale letter S, volledig met de hand vervaardigd door een meesterlijk ambachtsman.
Uitstekende algemene staat, afkomstig uit een privécollectie.
Verstelbaar
Gewicht: 14 gram
Verzekerde en traceerbare verzending wereldwijd via expreskoerier.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516124324
Populaire zoektermen
gouden heren ringenbron ringgouden ringengouden heren ringcartier love ringRingenbron ringgouden ringen damesgoud mercedes ringgouden ring gebruiktindonesie ringnike ringkennedy ringcartier ring2 euro munt 2000 in Munten | Europa | Euromuntensiku unimog in Modelauto's | 1:50billie eilish muts in Mutsen, Sjaals en Handschoenenkerstboomrok zwart in Kerstde viskotter in Ansichtkaarten | Nederlandbalmoral in Porselein, Kristal en Bestekskoda octavia 1.2 tsi in Skodahyundai ix 20 automaat in Hyundaile mans in Motoren | Moto Guzziizegem in Accessoires | Overige