Helter Skelter John Baldock-collection geveild 15 Juni Zie omschrijving
: Grote Coin-op & Collectibles veiling zaterdag 15 juni
Ophalen
650sinds 30 apr. '24, 09:27
ConditieGebruikt
Save the date! Onze aankomende Coin-op & Collectibles-veiling is op zaterdag 15 juni vanaf 10.00.
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
VEILING DATUM:
ADRES:
KIJKDAGEN:
Advertentienummer: m2109685720
flipperkast in Flipperkastencoin pusher kopencoin pusherflipperkast te koop in Flipperkastenautomaten in Verzamelensideshow collectibles nederlandflipperkast gebruikt in Flipperkastenassassins creed collectiblesvintage flipperkast in Flipperkastenflipperkast williams in Flipperkastenbally flipperkast in Flipperkastendigitale flipperkast in Flipperkastengottlieb in Flipperkastentwilight zone in Flipperkastencoin automateneethoeken in Eettafelshaardroosterdeurhendelsboor standaard in Doe-het-zelf en Verbouwkast middelharnis in Huis en Inrichting