Hertog Jan Grand Prestige Vatgerijpt 2022 Bordeaux Merlot

461sinds 6 aug. '25, 17:15
Gereserveerd
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeFlesje(s)

Beschrijving

Hertog Jan Grand Prestige Vatgerijpt 2022 Bière du soir editie, eventueel inclusief een bijbehorend proefglas (2,50)

In deze fles Vatgerijpt zit Grand Prestige die 12 maanden gerijpt heeft op vaten van Bordeaux Merlot. Bordeaux staat bekend als het kloppend hart van de Franse wijnbouw. Het gematigde klimaat is perfect voor het groeien van de klassieke Merlot druif die wereldwijd harten verovert. De schil van de vrucht is vrij dun, maar geeft een elegante dieprode kleur. Sinds 1935 wordt de kwaliteit van de kenmerkende Bordeaux Merlot gewaarborgd door de AOC (Appellation d’origine Contrôlée).

De houten vaten geven tintelende tonen af aan onze Grand Prestige. Verwacht in dit bier chocolade, kers, een licht zuurtje en de droge afdronk die je van wijn gewend bent.

Liefst ophalen, maar verzending is ook mogelijk. De prijs is exclusief verzending. Kosten en risico voor verzenden is voor de koper.

Kijk ook bij mijn andere advertenties voor meer mooie bieren. O.a. Hertog Jan Proeftuin/Grand Prestige vanaf 2016 t/m 2025, Brut, Grand Prestige jubileum 40 jaar/ Gerards Toegift
Advertentienummer: m2296854907