Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Boek of Tijdschrift

Beschrijving

G699

Evert Zandstra - Stormkaap.

Het grote avontuur van Jan van Riebeeck.

Het boekje beschrijft de avontuurlijke en zware overtocht van Jan van Riebeeck met de schepen Drommedaris, Reijger en Goede Hoop in opdracht van de VOC.

De focus ligt op de aankomst in april 1652 bij de Tafelbaai aan Kaap de Goede Hoop.

Het verhaal vertelt hoe de bemanning onder barre omstandigheden begint met de bouw van een fort en het aanleggen van tuinen om een cruciaal verversingsstation voor VOC-schepen te stichten.

Dit bijzondere boekje werd in 1952 in Amsterdam uitgegeven door het Comité Van Riebeeck-Herdenking, ter gelegenheid van de 300-jarige herdenking van de aankomst van Jan van Riebeeck bij Kaap de Goede Hoop (1652). 48p. ill. Pieter Kuhn. Softcover. Mooie staat.

Een uniek verzamelobject voor liefhebbers van maritieme geschiedenis, de VOC, Kaap de Goede Hoop of het werk van Pieter Kuhn!

Bieden vanaf € 12,50

Verzendkosten extra. Verzending via PostNL.

Geen betaalverzoeken via MP ! A.u.b. zelf even overmaken.

Dit is een particuliere verkoop.

Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties !

Nb: Verzending voor risico van de koper.

Voor kostbare en zeldzame stukken raad ik aangetekende verzending aan.

Stormkaap Evert Zandstra Jan van Riebeeck Pieter Kuhn P Kuhn herdenking 1952 Kaap de Goede Hoop Zuid Afrika VOC scheepvaart geschiedenis historisch boekje maritiem antiquariaat verzamelobject Kapitein Rob Amsterdams comité 1652 nostalgie
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Witmarsum
51x bekeken
0x bewaard
Sinds 25 jun. '26
Advertentienummer: m2413998743