Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Materiaal
Brandstof
Lengte boot
6
Vermogen boot
15
Type boot
Diepgang boot
60
Breedte boot
2
Stahoogte
2.05 meter of meer
Eigenschappen
Afdekzeil, Kussenset

Beschrijving

Klassieke stalen Beenakker vlet/sloep.

Authentieke boot in (gebruikte) goede staat. In 2025 is zowel buiten als binnenkant geschilderd en voorzien van antifouling.

Honda buitenboordmotor 15 pk met afstandbediening nieuw aangeschaft in 2021 en heeft maximaal 100 vaaruren (nieuw waarde toen rond € 4000. Huidige 2e hands waarde € 2500-3000.) Motor heeft ivm zeer weinig vaaruren om de 2 jaar een service beurt gehad (laatste keer 2024).

In het vooronder ligt 100 kg aan loden broodjes aan gewicht voor een goede vaarlijn (waarde € 100).

Boot kan onder alle bruggen door in Leiden, voor mooie en leuke grachten tochten. Ook zeer geschikt voor dag tochtjes. Zeer zuinige motor (op halve snelheid 2-2,5 liter per uur). Heeft een 12 liter brandstoftank.

Lengte 6,2m, breedte 2,10m, diepte 60cm, doorvaarthoogte 95cm

Zoals elke stalen boot vraagt ook deze boot elk jaar wat onderhoud.
Bijwerken verf schade, roestvorming controleren binnen op de bodem en behandelen. Dit jaar nog niet gedaan. Daar staat tegenover dat ze onverwoestbaar zijn en in de winter gewoon in het water kunnen blijven liggen.

Als je in een mooie eigenwijze boot wilt varen ipv een kunststof badkuip is dit je kans!

Bouwjaar is onbekend, maar dit zegt AI:

Beenakker sloepen en vletten van 6,2 meter zijn vaak gebouwd rond de jaren 70. Deze boten zijn bekend om hun authentieke ontwerp en goede onderhoudstoestand.
Deze boten zijn populair vanwege hun robuuste constructie en veelzijdigheid in gebruik.

Dekzeil is van Bootzeil functioneert nog naar behoren, maar is doorleeft. Zelf zouden wij hem volgend jaar na de winter vervangen hebben.

We hebben met plezier 12 jaar met deze boot in de regio gevaren en zijn toe aan een ‘upgrade'.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Warmond
494x bekeken
18x bewaard
Sinds 17 jul '26
Advertentienummer: m2421243221