Kenmerken

Hoogte
Minder dan 100 cm
Vorm
Rechthoekig

Beschrijving


  • ! Let op,wij zijn woonachtig in Zeeuws Vlaanderen maar al onze artikelen kunnen wij eventueel ook leveren (tegen een kleine vergoeding) daarom zet ik ook advertenties in de rest van Nederland.

Franse Empire stijl spiegel met prachtige decoraties met romeinse strijdwagen/ zegewagen, typisch uit de Napoleon periode
Houten spiegel afgewerkt met gips met een mahonie houten geverfde structuur en verguld gipsen decoraties

De spiegel bevat het originele facet geslepen verweerde spiegelglas en is aan de achterkant gedateerd 1-7-13 . Dat is 1913. Deze spiegel is dus 110 jaar oud.

Deze schouwspiegel komt uit een villa in Gent die al 10-tallen leeg stond. Het spiegelglas is daardoor behoorlijk verweerd wat ik persoonlijk prachtig vind bij oude spiegels.
Verder is de spiegel in een goede staat.

Afmeting: 154 cm hoog. Bovenkant is 82.5 cm breed, onderkant is 77 cm breed
4 cm diep

  • Bel of mail gerust voor meer informatie
  • U bent altijd welkom om dit artikel te komen bekijken en zo mogelijk zelf mee te nemen.
  • Dat kan op alle dagen van de week, wel altijd even op voorhand een belletje.
  • Liever laten bezorgen, geef uw woonplaats door dan laat ik zo snel mogelijk weten wat de bezorgkosten zijn.

José - De Adelaar
4574RJ Zuiddorpe

tel 0650211550




Code: e57
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maastricht
48x bekeken
2x bewaard
Sinds 23 aug '25
Advertentienummer: m2302674527