Aantal deuren: 4 Kleur: Blauw Vermogen: 21 kW (29 PK) Laadvermogen: 370 kg GVW: 930 kg Wielbasis: 240 cm Emissieklasse: Euro 0 BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Ongeveer 10 jaar geleden restaureerden we dit eendje. Het was een goede basis, met ongeveer 75.000km. De koets werd weer optimaal gemaakt en gespoten, het chassis vervangen. Ook werden veel andere delen (bumpers, velgen, banden, dak, interieur) vervangen.
De klant reed er een tijdje mee, tot hij een Mehari nog leuker vond. Het eendje kwam goed terecht bij een stel dat hem alleen zomers gebruikte om naar de camping op de Veluwe te gaan. Uiteraard werd er ter plekke ook lekker rond gereden. Ze voegden bijna 40.000km aan de teller toe, dus ze hebben er echt van genoten.
Nu werd het voor hen ook tijd voor wat anders en komt het – nog steeds prachtige – eendje weer beschikbaar voor een eigenaar met weer nieuwe plannen.
Uiteraard kun je zien dat de restauratie niet gisteren gedaan is, maar dat het eergisteren was zou je best kunnen geloven. Hij is nog steeds erg netjes. Ook is hij altijd keurig onderhouden en daardoor heel betrouwbaar geweest.
We verwachten dat hij dat bij jou ook gaat zijn, dus als je een net en goed eendje in een fijn klassieke maar toch vrolijk en fris tintje zoekt, dan is dit je nieuwe automobiele partner.