Merk & Model
Land Rover Defender
Bouwjaar
2012
Kilometerstand
155.134 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
2.2 liter
Vermogen
122 pk

Beschrijving

Land Rover Defender 110 2.2 TD4 SE PUMA 2012 LUCHTVERING!

Kenteken : 7-VZF-79

Handgeschakelde 6 bak

Diesel

2198 cc 4 cil DT244

90KW / 122 PK

APK: Nieuw

Bouwjaar: 07-11-2012

Aantal zitplaatsen : 7

Km: 155134

Gewicht: 1930 KG

Chassisnummer: SALLDHMP8CA419863

!! Zeer uniek, een Defender met luchtvering !!

Zeer uniek! Een origineel Nederlands geleverde Land Rover Defender vol in de opties.

Een Defender als deze kom je niet vaak tegen. Uniek matte kleur ( GEEN WRAP ) in combinatie met de zwarte delen. Op deze auto is niet bezuinigd!

Wat deze Defender zo bijzonder maakt is dat hij uitgevoerd is met luchtvering. De beste optie dat je op een Defender kunt krijgen! Waar je normaal over een drempel rijdt, en met je hoofd tegen het dak knalt achterin, lees je hier gewoon een boek uit.. Ook kan je elke parkeergarage in! Deze Defender zakt tot de wielen in de wielkuipen staan. Wat een bijzonder systeem. Dit kost een serieuze bak geld, maar dan heb je ook wat! Koste bijna €8000,-

Het interieur ziet er als nieuw uit, en heeft een zwart alcantara hemel. 7 stoelen waar je prima mee op pad kan met een groot gezin! Deze auto is van mijn vrouw geweest, dus ik kan het weten met 4 kids! Is voorzien van betere geluidsinstallatie en radio met ingebouwde achteruitrijcamera. Verder als opties; half lederen bekleding, airconditioning, stoelverwarming, verwarmde spiegels, verwarmde voorruit, elektrische ramen, alarm, centrale vergrendeling op afstand, startonderbreker, 2 sleutels, nieuwe YELLOW TOP accu etc etc..

Het onderstel ziet er keurig uit, en heeft naast zijn luchtvering nieuwe KONI dempers en spoorverbreders gekregen. Ook is het complete onderstel voorzien van een Dinitrol behandeling om roest te voorkomen. Een stuurstangbeschermer in zwart. Wielen idem. Nieuwe BF Goodrich banden in een iets grotere maat om het iets beter te laten smoelen.

Verder; side skirts, extra dikke achter bumper, reservewielhouder met gasveer, RVS scharnierbouten, 3500KG verstelbare trekhaak, lamp guards rondom, LED verlichting rondom, werkverlichting onder de auto etc etc..

Wat onderhoud betreft heef hij naast de grote beurt een half jaar terug een nieuwe distributieketting met toebehoren gekregen, een nieuwe koppeling en nog een nieuwe grote aluminium intercooler. Complete remmerij het jaar er voor vernieuwd.

Al met al een zeer unieke en goed rijdende Defender!!

Prijs: € 52.500,-

De auto zal enkel worden vastgehouden wanneer de bezichtiging op dezelfde dag als het contact plaatsvindt, niet wanneer dit op een later moment is.

HEEFT U ZELF EEN LAND ROVER WAAR U VANAF WILT EN ZOU WILLEN VERKOPEN ? Neem dan contact op via : Telefoon/ marktplaatsbericht / app / sms / mail. Dezelfde dag nog bericht terug !

Zet mij als favoriet, dan ontvangt u direct een mailtje als er weer een nieuwe Landrover te koop komt !

Kijk ook bij mijn andere advertenties!

LaRo Classic Cars
De Mors 163B
7631BB
Ootmarsum
Nederland

0031614475246
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Ootmarsum

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
532x bekeken
23x bewaard
Sinds 16 okt '25
Advertentienummer: m2322801237