Albert Stoll bureaustoel 'Der Federdreh' - Bauhaus - Sedus

151sinds 2 jul. '25, 17:15
€ 75,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
KleurBruin
Handelsnaam fabrikantAlbert Stoll
Postadres fabrikantnvt
E-mailadres fabrikantnvt

Beschrijving

We hebben nog enkele van deze beukenhouten bureaustoelen van Albert Stoll op voorraad. De conditie van de stoelen is verschillend; bij interesse svp langskomen en de stoel van uw voorkeur zelf uitzoeken. Prijzen liggen tussen de €75 en €125 afhankelijk van de conditie
.
Dankzij het gepatenteerde veersysteem van Albert Stoll, is deze bureaustoel zeer comfortabel. Vanzelfsprekend is de stoel (eenvoudig) in hoogte verstelbaar, middels de hendel met bakelieten knop die onder de zitting is geplaatst.
.
Albert Stoll II (1882-1937) verbetert de Amerikaanse bureaustoel, waarmee hij gedurende zijn studie (1910) in Amerika in aanraking kwam en ontwerpt een bureaustoel die hij ‘Federdreh’ noemt. In 1926 presenteert hij zijn nieuwe ontwikkeling op de beurs van Leipzig voor het eerst aan het publiek. Het betreft hier de wereldwijd gepatenteerde ‘Federdreh’, de eerste bureaustoel met een draaibare zuilvering.
.
Zithoogte: 42 tot 53,5 cm
.
te bewonderen en op te halen in Maarheeze

Kijk svp ook eens bij onze andere advertenties, of volg ons op Facebook, Instagram of via onze website (PLEDvintage)
Advertentienummer: m2284918055