Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Breedte
150 tot 200 cm
Hoogte
150 tot 200 cm
Diepte
25 tot 50 cm
Materiaal
Overige houtsoorten
Stijl
Industrieel
Uitvoering
Met plank(en), Met lade(s)

Beschrijving

Ontdek deze stoere boekenkast, gemaakt van mangohout in combinatie met robuust staal. De kast heeft vier laden van mango en het deurtje is vervaardigd van gerecycled "railway sleeper" hout, afkomstig van oude spoorbielzen uit India.

Het stalen frame is robuust afgewerkt met een zwarte poedercoating. Met zorgvuldig gladgeschuurde lasnaden straalt deze kast een krachtige industriële uitstraling uit.

Afmetingen van de mango boekenkast De totale afmeting van deze boekenkast is: Breed 162,5 cm, een diepte van 35,5 cm en een hoogte van 193,5 cm. De boekenkast bestaat uit twee aparte delen:
- De bovenste kast is: breed 158 cm, diep 27,5 cm en hoog 142 cm.
- De onderste kast is: breed 162,5 cm, diep 35,5 cm en hoog 52 cm.

Let op: de afbeeldingen tonen de afmetingen van de open vakken ter indicatie; Omdat het een handgemaakte kast uit India betreft kan dit per kast enkele millimeters verschillen. De legplanken zijn vast gemonteerd en niet verstelbaar. De boekenkast is te koop ivm emigreren naar het buitenland.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
206x bekeken
17x bewaard
Sinds 14 sep '25
Advertentienummer: m2311090758