Te koop dubbel chalet in Rijsbergen, perm. bewoning mogelijk

219383sinds 2 jul. '25, 20:39
Gereserveerd
Deel via
of

Kenmerken

Soort woningChalet
Aantal slaapkamers2
Woonoppervlakte90
Energielabel

Beschrijving

Te koop: Dubbel volledig geïsoleerd chalet met aanbouw en 6 schuren op camping ’t Oekeltje te Rijsbergen, bij Breda.
De enige camping waar permanente bewoning mogelijk is.
Helaas komen wij er veel te weinig en daarom zouden we dit fantastische chalet graag willen gunnen aan een ander stel die er wel de tijd voor hebben of nemen.
Beschrijving
Dubbel chalet op dubbel kavel met carport, serre, en 6 schuren. totaal 90 m2 woon oppervlakte en ca 40 m2 aan schuur oppervlakte.
In dit chalet hebben 2 verschillende stellen geruime tijd permanent gewoond. Daar is ook alles op gebouwd en aangepast.
De chalet/woning is voor een groot deel gerenoveerd het heeft een goede hoogte. Het heeft dubbel glas, en de wanden, muren, plafonds en vloeren zijn goed geïsoleerd. Er ligt overal een nieuw pannendak op. Ook op de schuurtjes.
Badkamer is dit jaar deels opgeknapt. De wasbak en toilet kan nog worden vervangen voor ca. € 1000,- extra.
De chalet is afgetimmerd en aan de gehele onderzijde voorzien van een muur, zodat hij stevig, wind en waterdicht is. De vloer van het chalet is dan ook nog 100% in orde en hard en overigens is er ook nergens een lekkage in het chalet. Alle kozijnen van het chalet zijn geheel van hardhout.
Het chalet kan worden verwarmd met een goede olie kachel met een buitenuitlaat. Deze kachel is onlangs nog gecontroleerd, waarbij onderdelen vervangen zijn, waardoor hij weer in nieuwstaat verkeerd.
Verder veel voorzieningen zoals een waterput, div. schuurtjes met betonvloeren en verlichting.
Een schuurtje met werkbank, een schuurtje met wasmachine en droger aansluiting, welke evt ook als extra badkamer kan worden gebruikt.
Ook is er een schuurtje waarin evt zelfs een extra slaapkamer kan worden gecreëerd. Verder nog een schuurtje wat als dierenhok werd gebruikt. En dan nog twee bergschuren. Totaal 6.
Het chalet verkeerd technisch in zeer goede staat. Lekker ruim, fris en hoog.
Honden zijn toegestaan. Het is een nette rustige natuurlijke camping voor oud en jong.
De camping heeft een zwembad en een dierenweide.
Verder is het natuurlijk leuk vertoeven in de gezelligste stad van Nederland, Breda. Dit zit er slechts 11 km vandaan.
Maar Rijsbergen zelf is ook een leuk dorpje, waar je leuke restaurants hebt, een zwembad, een jumbo en een lidl en zelfs een action.
Camping ’t Oekeltje is gelegen op een steenworp afstand van België. Vanaf de camping kan je heerlijke fietstochten maken in de aangrenzende bossen of tussen de omringende landerijen.
Ook kunt u een bezoek maken aan de Galderse Meren. Een heel mooi recreatie gebied, welke op steenworp afstand van de camping is. Je bent er in 5 minuten op de fiets.
Dit ruime chalet, op deze locatie, is uitermate geschikt voor stellen die ’s zomers in alle rust van de ruimte en de zon willen genieten. Of voor senioren die ’s winters overwinteren in Spanje en ‘s zomers in Nederland willen verblijven. Of voor een jong stel zonder kinderen die op een goedkope manier willen starten op de woonmarkt.
De basishuur voor staanplaats was dit jaar € 2530,-. Mocht je er in de winter ook willen verblijven, dan komt daar nog ca € 1.200 bij.
De vraagprijs is € 35.000,-. inclusief het gehele inventaris en exclusief de parklasten voor de overige maanden na overdracht.
De camping eigenaresse is kritisch en ook wij behouden wij ons alle rechten voor zelf ook te mogen bepalen aan wie we het gunnen.
Hieronder treft u de foto’s. Mocht u een bezichtiging wensen, laat het dan weten. Zaterdag kunt u nog komen kijken, stuurt u dan een mail naar yvon@hwawestlandbv.nl zodat we een tijd kunnen afspreken.
Overige advertenties van Sam Van zanten
Meer van Sam Van zanten
Advertentienummer: m2284978759