Prachtig chalet volkedig gemeubileerd & gestoffeerd

41110sinds 10 aug. '25, 12:30
€ 124.950,00
Deel via
of

Kenmerken

Soort woningChalet
Aantal slaapkamers2
Woonoppervlakte50
VerkoopmakelaarVerkoop zonder makelaar

Beschrijving

Dit prachtige chalet van 50m2 met ca 450 m2 huurgrond staat op het Zeumersehof te Voorthuizen. Het is van alle luxe voorzien zoals een combimagnetron, afwasmachine, wasmachine, droger, Amerikaanse koelkast, massagedouche, twee wasbakken in de badkamer, twee slaapkamers waarvan de ouderen slaapkamer een inloopkast heeft, een elektrische haard die ook warmte afgeeft, airconditioning. Buitenkant zit zonnewering en dmv een schuifdeur kan de kant aan het terras open, Het is volledige geïsoleerd zodat het er heerlijk is in de winter en in de zomer, Centrale verwarming, er zit een zwembad bij met een diameter van 305cm. Alle parkkosten voor het jaar 2025 (2000 euro) zijn betaald.

Je kunt hier 365 dagen recreëren dus dat houd ik dat je er gewoon 365 dagen per jaar kunt zitten alleen je kunt je hier niet inschrijven.

Op park Zeumersehof is er van alles te doen. Er is een binnenzwembad, buitenzwembaden, glijbanen, kinderspeeltuin, snackbar/pizzabar. Er wordt veel voor kinderen/jeugd georganiseerd. Even de slagboom door en je zit binnen twee minuten in het bos. Ook in Voorthuizen zelf wordt er vooral in de zomermaanden veel georganiseerd zoals braderieën.
Advertentienummer: m2298167040