Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Knopjes of Stekers
Kleur

Beschrijving

Dyrberg/Kern oorbellen zwarte steen op zilverkleur
Conditie: Paar keer gedragen als nieuw met zakje van Dyrberg/Kern

Mooie oorbellen van Dyrberg/Kern. Zilverkleur met een zwarte ovale steen. Ze zijn iets meer dan een cm hoog. Op de achterkant gemerkt DK
Adviesprijs: 59 euro.

DYRBERG/KERN-producten worden met de hand gemaakt en ondergaan veel verschillende processen: van het gieten, polijsten en plateren van de metalen basis, tot het met de hand vlechten van leer, tot het snijden, polijsten en inbrengen van halfedelstenen en briljante kristallen. Tenslotte worden de vele verschillende elementen van één enkel sieraad samengevoegd. Na elk proces wordt een specifieke kwaliteitscontrole uitgevoerd. Elk sieraad doorloopt ongeveer 40 verschillende processen en evenveel handen voordat het magische moment eindelijk plaatsvindt.
Alle sieraden zijn vrij van nikkel, cadmium en lood.

Komt uit een rook- en diervrij huis

Kopen met snelle afhandeling: bied de vraagprijs en geef aan hoe je het verzonden wilt hebben. Bij DHL op pakketpunt voor 4,95. Of 3,95 DHL – 4,25 PostNL brievenbuspakje. Een bod is altijd exclusief verzendkosten en verzenden is voor risico koper.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oldenzaal
10x bekeken
1x bewaard
Sinds 22 okt '25
Advertentienummer: m2325344064