Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Bestemd voor
Dame
Maat
18 tot 19
Kleur
Eigenschappen
Met kristal

Beschrijving

Prachtige Swarovski ring in bloemdesign. De ring is bezet met goud geel en oranje kristallen en heeft een zilverkleurige band. Wordt geleverd in originele doos met label. Een elegante toevoeging aan elke sieradencollectie.

Swarovski ring maat 19 of 60 Eternal Flower Bloem goud geel oranje
Prachtige bijna ongedragen (helaas te groot) ring van Swarovski.
Deze opvallende ring heeft een elegante bloemenmotief van kristal dat glinstert met geel, oranje en amberkleurige stenen (gouden zonnebloem of goudsbloem). Het is afgewerkt met gemengde metalen plating voor een eigentijdse uitstraling. Een stijl om je te laten glimlachen.
Deze ring is gemaakt van de beste materialen (Rhodium) en is meerkleurig van kleur. Deze ring is gezet met goudgele ‌Swarovski kristallen
Kleuren: goud geel oranje amber

Prijs: 40 euro. Nieuwprijs: 130 euro. (inclusief doosje etc.)
Helaas mij net te groot. Het is een maat 60 (staat vermeld op doosje) of maat 19

of US maat 9 of UK R1/2
Ophalen of verzenden postnl 5,95 = klein pakket postnl via online label (ivm doosje past het niet door de brievenbus).
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Aduard
55x bekeken
3x bewaard
Sinds 17 sep '25
Advertentienummer: m2312256762