Citroen DS 21 Pallas, gerestaureerd, zeer mooie en goed lope

€ 57.500,-
Bouwjaar
1967
KM stand
3.229 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Sedan
76621sinds 5 apr. '25, 13:11
Deel via
of
Merk & Model, uitvoering
Citroen DS, 21 Pallas, gerestaureerd, zeer mooie en goed lopende DS
Bouwjaar
1967
KM stand
3.229 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Basis
Merk & Model
Citroen DS
Uitvoering
21 Pallas, gerestaureerd, zeer mooie en goed lopende DS
KM stand
3.229 km
Brandstof
Benzine
Bouwjaar
1967
Carrosserie
Sedan
Transmissie
Handgeschakeld
Bekleding
Leder
Kleur
Zilver of Grijs
Interieur
Zwart
Milieu
Brandstof
Benzine
Geschiedenis
Conditie
Gebruikt
Opties
  • Lederen bekleding
  • Metallic lak

Beschrijving

Kleur: Grijs metallic
Interieurkleur: Zwart
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Janssen Auto Susteren - Uw Bovag Specialist in Kwalitatief Hoogwaardige Tweedehands Auto's

Contactgegevens:
Janssen Auto Susteren
Contactpersoon: Hub Janssen
Handelsweg 38
6114 BR Susteren
Telefoon: +31 (0)643074757
E-mail: info@janssen-auto.nl
Website: www.janssen-auto.nl

Openingstijden:

Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: 10:00 - 15:00
Buiten openingstijden op afspraak.

Over Ons:
Janssen Auto Susteren is een nieuw bedrijf gevestigd in Susteren. Ondanks dat we een jong bedrijf zijn, hebben we door ons vorige familiebedrijf een ruime ervaring en gerenommeerde naam in de automotive branche. Wij zijn gespecialiseerd in de verkoop van kwalitatief hoogwaardige tweedehands auto's en bieden de mogelijkheid tot inruil van uw huidige auto zonder extra afleverings- of rijklaarkosten. Wij proberen voor elke beurs een auto te hebben, voor beginners, zakelijke rijders, sportieve rijders, maar ook af en toe bijzondere auto's die geschikt zijn voor verzamelaars. Wij zijn Bovag lid.

Belangrijke Informatie:

-De prijs op internet is een All-in prijs, wij rekenen geen afleverkosten. Garantie is mogelijk in overleg.
Wij kunnen garantie bieden op auto's tot 8 jaar en 150.000 km via Autotrust. Voor oudere auto's is garantie altijd in overleg. Voor garantievoorwaarden kunt u terecht op www.autotrust.nl. Ook kunnen wij een auto leveren met een Bovag Garantie verzekering tegen meerprijs, dit varieert per auto afhankelijk van type auto en kilometerstand.

-Wij verkopen alleen auto's met gecontroleerde kilometerstanden.

-Onze auto's worden gepoetst en verzorgd afgeleverd. voorzien van een onderhoudsbeurt en, een nieuwe APK, indien nodig.

-E-mails met vragen zoals "wat is de laagste prijs" en "is deze auto nog beschikbaar" worden niet beantwoord. Zolang de advertentie online staat, is de auto beschikbaar.

-Buiten openingstijden zijn afspraken mogelijk. Neem altijd vooraf contact met ons op, aangezien we onderweg kunnen zijn om nieuwe auto's op te halen.
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch en via WhatsApp bereikbaar op +31 643074757 van 9:00 tot 22:00. We prefereren telefonisch contact omdat we niet altijd direct kunnen reageren op e-mails en berichten.

-Voor inruil van alle gemotoriseerde voertuigen en recreatievoertuigen zoals auto's, motoren, campers en caravans, stuur ons graag een WhatsApp-bericht met foto's, informatie en een eventuele richtprijs van het inruilvoertuig.

-Wij kunnen 7 dagen per week tenaamstellen. Daarnaast bieden wij exportdiensten aan, inclusief verzekering en exportkentekenplaten, voor €150.

Neem Contact Op:
Voor verdere informatie kunt u ook onze website bezoeken: www.janssen-auto.nl.

Janssen Auto Susteren - Uw betrouwbare partner voor kwalitatief hoogwaardige tweedehands auto's.

Wir reden auch Deutsch. We also speak English.

Janssen Auto
Handelsweg 38
6114BR SUSTEREN
Tel: 0643074757
E-mail: info@janssen-auto.nl
Advertentienummer: m2253829034

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijkKeuringsrapport met adviesNu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage