Citroën 2CV6 Club, originele "surviver"

€ 4.350,-
Bouwjaar
1985
KM stand
-
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
36113sinds 14 mei. '25, 22:14
Deel via
of
Merk & Model, uitvoering
Citroen 2CV, 0.6
Bouwjaar
1985
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 4 versnellingen
Motorinhoud
0.6 liter
Vermogen
29 pk
APK tot
20 juni 1996
Basis
Merk & Model
Citroen 2CV
Uitvoering
0.6
Brandstof
Benzine
Bouwjaar
1985
Carrosserie
Hatchback
Transmissie
Handgeschakeld 4 versnellingen
Kenteken
NB-99-JP
Aantal deuren
4
Bekleding
Stof
Kleur
Rood
Interieur
Grijs
Remmen voor
Schijfrem
Remmen achter
Trommelrem
Motor
Motorinhoud
0.6 liter
Aantal cilinders
2
Vermogen
29 pk
Milieu
Brandstof
Benzine
Geschiedenis
APK tot
20 juni 1996
Aantal eigenaren tot en met nu
8
Eigenaar sinds
21 december 2024
Type laatste eigenaar
particulier
Datum registratie Nederland
04 april 1985
Afmetingen en gewicht
Lengte
3.88 m
Breedte
1.50 m
Hoogte
1.60 m
Wielbasis
2.40 m
Leeg gewicht
560 kg
Zekerheden van deze auto

APK tot 20 juni 1996

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Beschrijving

Nog niet verprutste en nooit eerder gerestaureerde 2cv uit 1985.

Origineel Nederlandse auto met “deel 3” van 1996 nog achter de voorruit en de APK stickers nog op de kentekenplaat.

Bijna dertig jaar geleden in de stalling gezet omdat er laswerk moest gebeuren voor de APK. Sindsdien niet meer gereden en stoffig geworden.

Bent u ook liefhebber van ongerestaureerde, authentieke Eendjes? Dit exemplaar heeft het nog in zich om behoudend opgeknapt te worden en deze charme te behouden.
Zo staat de Eend staat nog in eerste lak, die prima op te poetsen en bij te werken is.
Voor twee wat mindere portieren zijn gezonde exemplaren gevonden, ook Rouge Vallelunga en originele lak. Het chassis en de bodem van de koets zijn nog origineel maar hebben laswerk of vervanging nodig. Dit geldt ook voor de motorkapscharnier/ventilatieklepje.
Binnen is alles origineel en netjes. De bekleding was vies en uitgelubberd en is inmiddels professioneel vervangen door precies dezelfde stof. De voorstoelen en achterbank zijn weer als nieuw. Voor de achterzijde van de bank werden originele “matjes” en schuim gebruikt, optisch origineel. Ook het hoedeplank kleedje is authentiek.
Van de techniek weet ik het volgende; de auto werd rijdend weggezet en de motor is “los”. Binnen, naast het stuur hangt nog het laatste olie-kaartje van Citroëndealer van Oord uit 1995. Een jaar later werd de 2cv in de stalling gezet. In totaal is deze Eend dus maar elf jaar gebruikt. Waarschijnlijk is alles mechanisch gezond, maar er moet wel een serieus lijstje onderdelen aangeschaft gaan worden. Denk hierbij aan accu, uitlaat, banden (Michelin!;-), filters, dakje enzovoort.

De prijs is vast. Interesse en zin om deze Eend aan te gaan pakken?, Bel of mail!
Advertentienummer: m2268216087

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijkKeuringsrapport met adviesNu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage