Starboard x15 85 2024€ 1.250,00
severne hyperglide 6 7.0+ apex pro 460
€ 550,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 5,99 of thuis voor € 8,75
Thuisbezorgd voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
271sinds 2 mei. '25, 17:49
Kenmerken
ConditieGebruikt
TypeZeil
Lengte plankMinder dan 250 cm
EigenschappenMet draagtas
Oppervlakte zeil7 m² of meer
Beschrijving
Wegens het aanschaffen van nieuwe zeilen en masten verkoop ik hierbij mijn 7.0 incl. Mast.
Het zeil en de mast verkeren in goede staat. Bij het zeil is alleen de bovenste lat vervangen, deze was gebroken. Vandaar ook het scheurtje bij de lat, anders kon de gebroken lat niet verwijderd worden.
Het zeil en de mast verkeren in goede staat. Bij het zeil is alleen de bovenste lat vervangen, deze was gebroken. Vandaar ook het scheurtje bij de lat, anders kon de gebroken lat niet verwijderd worden.
Advertentienummer: m2263703454
Populaire zoektermen
surfplank in WindsurfenseverneWindsurfen in Watersport en Botenwindsurf in Windsurfensurfplank windsurfen in Windsurfenvoetbanden windsurfenoude surfplank in Windsurfenstarboard in Windsurfenjp in Windsurfenstarboard windsurf in Windsurfenseverne mach 5surfplank gebruikt in Windsurfenstarboard isonic in Windsurfenseverne fox2 euro dubbelportret 2013mercedes g in Oldtimerspandora geloof hoop en liefde in Bedelsmango blazerbruneisym mio bruintom poes heer in Stripboekenkruideniersschep in Antiek en Kunstcanon grip 550dpalen 4 meter in Schuttingen